HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Desire, Desire Duo


Příběhy, které planou žárem lásky, touhy a naděje.
Hlavní postavy jsou obdařeny prudkými a bouřlivými city, z nichž se láska často rodí za ne právě příznivých okolností. Hrdinové touží po jistotě opravdových vztahů a po nesčetných životních peripetiích a osudových zvratech dokážou nakonec dojít jejich naplnění.

Více…


Historická romance


Vzrušující romány popisují dvorní intriky a salonní skandály, rytířské souboje, rodinná i státní tajemství, něžné lásky i prudkou vášeň - to vše zasazeno do časově rozmanitého historického období, od raného středověku až po devatenácté století. Dynamické vztahy čestných hrdinů jsou prezentovány na historickém pozadí bohatém na nejrůznější dramatické události.

Více…


Sladký život, Sladký život Duo


Tato edice je pozvánkou do velkého, zářivého světa bohatých a úspěšných mužů, kteří si mohou dovolit, co se jim zamane? Ale ani sebevětší luxus a možnost cestovat po světě je nezbavuje touhy najít tu pravou, po jejímž boku chtějí strávit zbytek života. A svým vyvoleným musejí ukázat, že je dokážou udělat šťastnými?

Více…


Special Na přání


V této edici najdete tituly, které vycházejí již podruhé. V každé knížce se společným názvem jsou dva příběhy od známých autorek zaměřené na jedno čtenářsky zajímavé téma.

Více…


Zlatá kolekce


Druhé vydání nejčtenějších historických romancí z  období regency v Anglii.

Více…


Romány

Nabídka románů a dalších titulů (detektivky, psychothrillery, historické příběhy, duchovní literatura)od autorů a autorek, kteří píší pro nakladatelství Harlequin a HarperCollins a jejichž jména se pravidelně objevují na prestižních seznamech bestsellerů, které sestavuje americký deník New York Times.

Více…Zpět